Aktualności


19 gru 2018

Pensjonat i pole namiotowe

Pensjonat "Zielony Wiatr" oferujemy pokoje, salę na imprezy okolicznościowe, pole namiotowe nad rzeką Brdą.
 

1 2

Witamy

Zielony Wiatr to ośrodek zlokalizowany w wyjątkowo malowniczej i urokliwej okolicy, w samym centrum Borów Tucholskich, nad Brdą, rzeką zaliczaną do najczystszych oraz najpiękniejszych szlaków wodnych w całej Polsce. Naszym Gościom zapewniamy komfortowe noclegi w Borach Tucholskich, a także przygotowujemy wiele rozmaitych atrakcji. Zrealizujemy zarówno jedno lub wieloetapowy spływ kajakowy Brdą. Zapraszamy na liczne wycieczki rowerowe po okolicy, a także zorganizowaną na łonie natury naukę jazdy konnej.

Natura

Decydując się na wczasy w naszym ośrodku w Borach Tucholskich, Goście otrzymują możliwość codziennego, bliskiego obcowania z naturą, a także aktywnego spędzania wolnego czasu w wyjątkowo przyjaznej atmosferze.

Bory Tucholskie

Powietrze w Borach Tucholskich jest wyjątkowo czyste – charakteryzuje się rekordową, jak na skalę europejską, ilością tlenu. Region ten obfituje w bardzo duże ilości rzadkich zwierząt, a niezmącona cisza oraz spokój sprawiają, że nasi Goście szybko uwalniają się od męczącego zgiełku miasta oraz codziennego pędu.

Rzeka Brda

W okolicy ośrodka Zielony Wiatr znajdują się rozległe lasy i urokliwe jeziora położone w malowniczej pradolinie Brdy. To wszystko daje szansę na prawdziwy wypoczynek i sprawia, że Bory Tucholskie to obfitujący w bogactwa natury raj dla wędkarzy oraz grzybiarzy.

Jedzenie

Agroturystyka Zielony Wiatr – wypożyczamy kajaki, oferujemy komfortowe apartamenty, wygodne pokoje, pole namiotowe na ponad 100 miejsc oraz przepyszne jedzenie w naszej Tawernie .

Jazda konna

Wszystkich chętnych zapraszamy do skorzystania z nauki jazdy konnej dla początkujących, a także doskonalenia umiejętności jeździeckich. Współpracujemy z pasjonatami

Spływy kajakowe

Każdy miłośnik sportów wodnych musi obowiązkowo zaliczyć choć jeden spływ kajakowy Brdą pośród drzew Borów Tucholskich.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Plików Cookies    ×
top